! DOVOLENÁ ! 3.7 - 15.7.2023 máme dovolenou, objednávky přijaté v tomto období budou vyřizovány od 16.7.2023. Děkujeme za pochopení.

Pánský box Bohemia

 
Novinka Tip Efekt lupa
 

Pánský box Bohemia nejen pro ženichy :)

Dostupnost Zvolte variantu Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání
BARVA TEXTU
vyber text
VYBER VELIKOST
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
799 Kč    
Kategorie Dárkové boxy
 

Skvělý dárek ať už pro ženicha nebo svědka či tatínka, s tímto boxem určitě potěšíte každého muže.

Dárkový box Bohemia obsahuje box, který je vypněn dřevitou vlnou, víko s průhledem, trenky s vlastním textem na přání, dřevěným motýlkem a sektem Bohemia v barvě modré nebo černé ( dle aktuální dostupnosti). Box je vždy vyráběn tak , aby vše krásně ladilo :)