! DOVOLENÁ ! 3.7 - 15.7.2023 máme dovolenou, objednávky přijaté v tomto období budou vyřizovány od 16.7.2023. Děkujeme za pochopení.

Dárkový box Nevěsta exclusive flowers

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Dárkový box FLOWERS pro nevěstu. 

Dostupnost Zvolte variantu Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání Na objednání
TEXT
VELIKOST
BARVA ŽUPANU
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 099 Kč    
Kategorie Dárkové boxy
 

Pokud chcete věnovat nevěstě něco opravdu krásného a originálního, věnujte jí dárkový box s průhledem zavázaný stuhou, který obsahuje vše potřebné pro její velký den. 

Box FLOWERS obsahuje box, který je vyplněn dřevitou vlnou v barvě župánku nebo v takové barvě, aby vše krásně ladilo. Dále v boxíku najdete župánek dle vlastního výběru s textem na přání s motivy květinového vzoru, Bohemia sekt ice, podvazek v bílé nebo modré barvě ( prosím uvést do poznámky před koncem objednávky) a placka nevěsta. 

Ať už jako dárek na svatbu či na rozlučku, určitě bude obdarovaná nevěsta potěšena  :)